BIOPET šampūnas "Puppy", 200ml

2-07-19-01

Šampūnas šuniukams su avižų, ramunėlių ekstraktais ir pantenoliu.

Jaunai ir jautriai šuniukų odai. Kruopščiai atrinktas aktyviųjų plaunamųjų šampūno sudedamųjų dalių derinys puikiai pašalina nešvarumus nuo šuniukų odos ir kailio, švelniai išvalo odą ir jos nedirgina. Speciali formulė su biologiškai aktyviomis medžiagomis – avižų ir ramunėlių ekstraktais – turi raminamųjų ir skausmą malšinančių ypatybių, o pantenolis ir glicerolis puikiai drėkina šuniukų odą. Sudėtyje esantis natūralus apelsinų aliejus suteikia šuniukų kailiui malonų kvapą.

Šampūno spalva ir kvapas yra visiškai natūralūs. Šampūnas taip pat išlaiko būdingą šuniukų odos pH balansą.

3,60 €

NAUDOJIMAS

Drėgnais delnais reikiamą šampūno kiekį paverskite putomis, jas tolygiai paskirstykite po visą sudrėkintą šuniuko kailį ir išprauskite. Išskalaukite švariu vandeniu. Jei reikia, kartokite procedūrą su mažesniu šampūno kiekiu. Prausdami saugokite savo augintinio akis ir ausis.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Avena Sativa (avižų) ekstraktas, Chamomilla Recutita žiedų (ramunėlių) ekstraktas, pantenolis, Citrus Aurantium Dulcis (apelsinų) žievelių aliejus, glicerolis.

LAIKYMO SĄLYGOS

Panaudoję laikykite pakuotę sandariai uždarytą. Saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. Laikykite 5–25 °C temperatūroje. 

GERIAUSIAS IKI

24 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

KITA INFORMACIJA

Naudoti tik išoriškai. Saugoti nuo vaikų. 

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.