BIOPET antigrybelinis šampūnas su chlorheksidinu, 200ml

2-07-20-01

BIOPET šampūnas kruopščiai pašalina šuns kailio nešvarumus ir purvą, aktyvūs ingredientai turi antigrybelinį, antibakterinį ir dezinfekuojamąjį poveikį. Nesukelia odos niežulio ir alergijos.

PASKIRTIS: BIOPET šampūnas skirtas tik išoriniam naudojimui.

SAVYBĖS: Šampūno sudedamosios dalys: chlorheksidino digliukonatas, alavijų ekstraktas, hamamelio ekstraktas, arbatmedžio eterinis aliejus – tai medžiagos, natūraliai turinčios antigrybelinių, antiseptinių ir antibakterinių savybių ir apsaugančios šuns odą. Šampūno sudėtyje nėra dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

7,00 €

SUDĖTINIŲ DALIŲ  VEIKIMAS:

  • Chlorheksidino digliukonatas - aktyvioji medžiaga, kuri sąveikauja su mikroorganizmo ląstelės membrana, skatina ląstelės irimo ir koaguliacinius procesus, taip sukeldama greitą mikroorganizmo žūtį. Chlorheksidinas pasižymi antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Jis taip pat slopina grybelio Candida sukibimą su biologiniais ir inertiniais paviršiais.
  • Alavijų ekstraktas turi  daug biologiškai aktyvių komponentų, kurie pasižymi unikaliu, vienas kitą papildančiu ir stiprinančiu poveikiu. Dėl  maitinamųjų ir antioksidacinių savybių alavijas apsaugo epitelio audinius, o jei jie pažeisti – skatina  gijimą. Natūralus alavijų ekstraktas pasižymi antigrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ramina sudirgusią augintinio odą.
  • Arbatmedžio eterinis aliejus apsaugo nuo grybelių ir neigiamą poveikį šuns odai turinčių mikroorganizmų. Jis giliai įsiskverbia į odą, ją valo ir dezinfekuoja, nesukeldamas šalutinio poveikio.
  • Hamamelio ekstraktas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, veikia antiseptiškai ir padeda gydyti nedideles žaizdeles ar pašalina odos sudirgimą.

NAUDOJIMAS : Drėgnais delnais reikiamą šampūno kiekį įtrinkite iki putų, jas tolygiai paskirstykite po visą sudrėkintą šuns kailį ir išprauskite. Išskalaukite švariu vandeniu. Jei reikia, kartokite procedūrą su mažesniu šampūno kiekiu. Prausdami saugokite savo augintinio akis ir ausis.

SUDĖTIS: Aqua; Sodium Laureth Sulfate; Cocamidopropyl Betaine; Chlorhexidine Digluconate; Cocamide Dea; Sodium Chloride; Glycerol; Tea Tree Oil; Aloe Vera Extract; Hamamelis Extract; Disodium EDTA; Citric Acid; Preservative.

LAIKYMO SĄLYGOS: Laikyti sandariai uždarytą nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Neužšaldyti.

GERIAUSIAS IKI: Tinkamas vartoti 24 mėnesius  nuo pagaminimo datos.

KITA INFORMACIJA: Saugoti nuo vaikų. Nevartoti, jei šuo alergiškas šampūno sudedamosioms dalims.

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.