BIOPET Šampūnas reguliariai šuns odos ir kailio priežiūrai

2-07-16-01

Su apelsinų ir abrikosų kauliukų aliejais.

Kruopščiai atrinktos šampūno plaunančiosios medžiagos puikiai pašalina odos ir kailio nešarumus, švelniai valo odą, jos nedirgina bei nepažeidžia plauko struktūros. BIOPET šampūno sudėtyje esantys augalinės kilmės sertifikuoti aliejai palaiko natūralią odos būklę, tausoja ir intensyviai drėkina jautrią odą.

Apelsinų ir abrikosų kauliukų aliejai – idealus derinys reguliariai šuns kailio odos priežiūrai. Abrikosų aliejus yra turtingas nesočiųjų rūgščių, mineralų ir E, A, B grupių vitaminų gausa, kurie maitina, regeneruoja, puoselėja odą, suteikia paklusnumo bei natūralaus žvilgesio šuns kailiui. Natūralus apelsinų eterinis aliejus drėkina ir minkština sausą odą, neutralizuoja natūralų šuns kailio kvapą. Be dažiklių ir sintetinių kvapų.

3,50 €

BIOPET šampūnas skirtas tik išoriniam naudojimui. 

NAUDOJIMAS (DOZĖS)   Reikiamą šampūno kiekį paversti putomis sudrėkintuose delnuose, gerai paskirstyti šlapiame kailyje ir ištrinti. Išskalauti švariu vandeniu. Jei reikia, pakartoti plovimą su mažesniu kiekiu šampūno. Saugoti, kad nepatektų į gyvūno akis ir ausis.

SUDĖTIS. Apelsinų kauliukų aliejus, abrikosų kauliukų aliejus, citrinos rūgštis.

PAKUOTĖS. 200 ml buteliukas

LAIKYMO SĄLYGOS.  Laikyti sandariai uždarytą, tamsioje vietoje iki 25 °C. Neužšaldyti.

GERIAUSIAS IKI. Du metai nuo pagaminimo datos.

                             Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims.

 

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.