• Nauja

ŽALIAS PLIUS linimentas, 180ml

2-08-22-01

Efektyviam ir greitam problemų sprendimui

Higieninis odos linimentas veterinariniam naudojimui

4,30 €

 SAVYBĖS. 

Žaliasis tepalas – tai skystos formos, žalios spalvos tepalas, dėl savo pagrindo ir veikliųjų medžiagų derinio vadinamas linimentu. Jo veikimo principas pagrįstas preparatą sudarančių aktyviųjų komponentų savybėmis – greitu ir efektyviu anestezuojamu poveikiu, maloniu šalčio pojūčio suteikimu tepalui pradėjus veikti, kuris ilgainiui pereina į intensyvų šildomąjį poveikį bei užtikrintu antibakteriniu, antigrybeliniu ir antivirusiniu poveikiu. Tokia preparato formulė leidžia garantuoti intensyvų ir greitą poveikį pažeistai vietai, kuomet to labiausiai reikia. 

SUDĖTINIŲ DALIŲ VEIKIMAS. 

Mentolis – anestezuojanti (skausmo malšinamoji) medžiaga, suteikianti intensyvų šaldomąjį poveikį bei užtikrinanti antibakterinį, antivirusinį bei antigrybelinį poveikį. 

Kamparas – aktyvusis komponentas, lokaliai dirginantis odos nervų receptorius ir išplečiantis audinių kraujagysles, taip suaktyvindamas audinių kraujotaką, suteikdamas šilumos pojūtį ir garantuodamas kitų aktyviųjų linimento medžiagų greitesnį įsiskverbimą į pažeistą vietą. 

Eukaliptų eterinis aliejus – antiseptinių ir analgetinių savybių turintis komponentas, papildantis mentolio poveikį, naudojamas reumatinio pobūdžio ligoms ir kitiems įvairiems uždegimams slopinti. 

Glicerolis – intensyviai drėkinanti ir minkštinanti odą veiklioji medžiaga. 

Izopropilo spiritas, esantis žaliojo linimento sudėtyje, veikia kaip aktyviųjų linimento komponentų nešiklis, leidžiantis pasiekti gerą įsiskverbimą per odą ir garantuojantis greitą šių komponentų veikimą. Greitai garuodamas, suteikia malonų šaldomąjį pojūtį. 

PASKIRTIES GYVŪNAI. 

Šunys, katės, galvijai, žirgai, kiaulės ir kt. 

NAUDOJIMAS (DOZĖS) 

Žaliąjį tepalą pažeistoje vietoje tepti 2 - 3 kartus per dieną, plonu sluoksniu, gerai įtrinant. Jei reikia, pažeistą vietą galima tepti storesniu preparato sluoksniu ir aptvarstyti tvarsčiu. Nerekomenduojame Žaliojo tepalo tepti ant atvirų žaizdų. 

SUDĖTIS. 

Žaliojo tepalo veikliosios medžiagos: mentolis, eukaliptų eterinis aliejus, kamparas, izopropilo spiritas ir glicerolis.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.