Makiažo valiklis akims GENERA, 250 ml.

GENERA2.5

Neriebus ir švelniai kvepiantis makiažo valiklis, skirtas efektyviai jautrios odos aplink akis priežiūrai.

Sudėtyje yra glicerino, kuris drėkina odą, sukurdamas apsauginę plėvelę ir neleisdamas drėgmei išgaruoti, taip pat pantenolio, kuris sulaiko drėgmę ir mažina sudirgimą, ir kolageno, kuris kaupia drėgmę. Ramunėlės ir hamamelis veikia antiseptiškai. Puikiai nuvalo ir drėgmei atsparų tušą.

Veikimas: tinka visų tipų odai, puikiai pašalina dažus nuo akių ir nesuerzina odos, palieka ją švarią ir atgaivintą. Nereikia stipriai trinti odos ir tempti, tereikia valikliu sudrėkintą vatos tamponą keletą sekundžių priglausti prie akių.

Talpa: 250 ml.

Gamintojas: Italija.

2,10 €
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.