• Nauja

Pašaro papildas NUTRI HORSE "MSM" 1kg.

BIOFAKTOR81

„NutriHorse MSM“ sudaro grynas metilsulfonilmetanas, kuris yra puikus organiškai surištos sieros šaltinis ir yra natūrali jungiamųjų audinių sudedamoji dalis.

Šie papildai turi priešuždegiminių savybių, todėl MSM rekomenduojama skirti esant sąnarių ligoms.

Papildai mažina skausmą ir sąnarių tinimą bei padeda išlaikyti sveikus odos darinius.

27,00 €

Milteliai

Dozavimas: viename kaušelyje telpa - 24g

Sudėtis: MSM (metilsulfonilmetanas).

Analitinės sudedamosios dalys (1 kg): metilsulfonilmetanas 99,9 %. 

Šėrimo instrukcijos: NutriHorse MSM patiekiamas gerai sumaišytas su pašaru. Būtina užtikrinti prieigą prie vandens. 

Rekomenduojama kasdienė norma 100 kg kūno svorio: Skiriama 1,5 g.

LAIKYMAS. Sausoje, tamsioje vietoje, originalioje uždarytoje pakuotėje. 

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.