Burnos skalavimo skystis su pipirmėčių ekstraktu GENERA, 500 ml.

GENERA4.12

Burnos skalavimo priemonė su pipirmėčių ekstraktu, Genera.

2,00 €

Burnos skalavimo priemonė su pipirmėčių ekstraktu Genera puikiai tinka naikinti aštraus maisto, gėrimų bei rūkalų kvapui.

Padeda naikinti bakterijų apnašas ir neleidžia joms formuotis, ramina dantenų uždegimus, eteriniai aliejai kovoja su blogu fermentacijos kvapu, palieka malonų gaivumo pojūtį.
Produktą galite vartoti ne tik ryte ar vakare po dantų valymo, bet ir tuomet, kai norite pajusti gaivumą ir panaikinti blogą kvapą pavalgius.

Naudojimas: Vartokite šį produktą neskiestą po dantų valymo, prieš miegą, po valgio ir tada, kai norite pajusti gaivumą ar panaikinti kvapą. Pripilkite dozavimo dangtelį ir skalaukite burną maždaug 30 sekundžių, bet nenurykite. Siekdami didesnio poveikio pusvalandį nevalgykite ir negerkite.

Talpa: 500 ml
Gamintojas: Italija.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.