Dulkių valiklis, magnolijos ir jazminų kvapo, 300 ml.

BERGEN10

Antistatinis dulkių valiklis magnolijos ir jazminų kvapo

2,80 €
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.

Antistatinis dulkių valiklis - tai greičiausias ir efektyviausias būdas pašalinti dulkes nuo visų paviršių namuose nepaskleidžiant jų ore. Antistatinė valiklio formulė sukuria nematomą barjerą ant daiktų paviršiaus ir taip kelioms dienoms sulėtina dulkių kaupimosi procesą.

Naudojimas: purkšti valiklį ant minkšto audinio iš maždaug 15 cm atstumo. Valant grindis, priemonę purkšti ant šluotos ar ant minkštos šluostės, kuria apvyniota šluota, tuomet nuvalykite paviršių. Laikyti toliau nuo akių. Neįkvėpti ir nepurkšti į akis. Nepurkšti ant audinių, baldų, užuolaidų, maisto, gėrimų ir virtuvės reikmenų.

Pavojingumo frazės: Ypač degus aerozolis. Slėginis indas, kaitinant gali sprogti. Dirgina odą. Gali sukelti mieguistumą ar galvos svaigimą. Toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. – Nerūkyti. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/garų/aerozolio. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Patekus ant odos: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Laikyti uždarytą. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje.

Talpa: 300 ml.
Gamintojas: Italija.

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.