Pėdučių vaškas - BIOPET, 50ml

2-03-66-01

BIOPET pėdučių vaškas skirtas apsaugoti  šunų ir kačių pėdutes  nuo sniego, ledo, stipraus šalčio, karščio, purvo ir nelygių paviršių. Tinka naudoti dėl šalčio sušerpetojusiai ar kitaip pažeistai pėdučių odai. Pėdučių vaškas apsaugo gyvūną nuo slydimo  grindų (parketo, plytelių ir pan.) paviršiumi.

6,00 €

SAVYBĖS:

  • sukuria odos apsaugą  nuo temperatūros ir fizinio poveikio;
  • saugo, švelnina ir puoselėja jautrią augintinio pėdučių odą nuo  purvo, šalčio ar karščio, žiemą barstomų druskų;
  • minkština ir atstato sušerpetojusią ir suskeldėjusią pėdučių odą;
  • apsaugo nuo odos paraudimo, sudirgimo ir įtrūkimų;
  • sukuria atsparų vandeniui apsauginį sluoksnį;
  • be konservantų ir dažiklių.

NAUDOJIMAS: Tepti ant pažeistų pėdučių ar/ir norint jas apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Tinka naudoti kasdien.

SUDĖTIS: Bičių vaškas, kokoso aliejus, arbatmedžio eterinis aliejus, čiobrelių eterinis aliejus, pagrindą sudarančios medžiagos.                        

LAIKYMO SĄLYGOS: Laikyti sandariai uždarytą tamsioje vietoje iki 25 °C.

GERIAUSIAS IKI: Du metai nuo pagaminimo datos.

KITA INFORMACIJA: Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti esant alergijai sudedamosioms dalims. Veterinariniam naudojimui.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.