• Nauja

"EFFECT ZIP" milteliai nuo sraigių, 300 g

DIATOMITAS2

Dirvos priedas.

Turi sraiges ir invazinius šliužus atbaidantį kvapą.

Natūralus dirvos priedas (diatomitas) - tai miltelių pavidalo uoliena, sudaryta iš abrazyvių mikrodalelių, turinčių mažus aštrius kraštus, kurie pažeidžia minkštus sraigių ir invazinių šliužų kūnus.

Augalų kenkėjai, nebegalėdami išlaikyti kūno drėgmės, išdžiūsta. 

4,00 €
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.

EFFECT ZIP sudėtyje esantis garstyčių kvapas pasižymi sraiges ir invazinius šliužus atbaidančiomis savybėmis.

EFFECT ZIP – tai puiki dirvožemio bei augalų priežiūros priemonė ir tinkamas pasirinkimas vrtotojams, nenorintiems naudoti cheminių priemonių.

Naudojimas.

Paskirstykite šį produktą tolygiai ant sauso paviršiaus aktyviausiose sraigių ir invazinių šliužų susitelkimo vietose - aplink augalus, šiltnamyje, lysvėse ir pan. (maždaug 2-3 valg. šaukštai 1 m2). Dėl drėgmės priemonės efektyvumas mažėja, todėl sudrėkus, rekomenduojama pakartotinai panaudoti produktą.

Sudėtis. Diatomitinė žemė, kvapioji medžiaga.

Aspaugos priemonės.

Kadangi medžiaga sugeria daug drėgmės, ji gali dirginti akis ir nosies gleivinę, todėl rekomenduojama naudoti apsaugines priemones bei vengti patekimo į kvėpavimo takus

Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.