Gelinis jaukas tarakonams naikinti TX3 GEL, 25 g

ZAPI-5.2.2

TX3 GEL paruoštas naudoti greito veikimo fluoresencinis insekticidinis gelis jaukas (PT18) tarakonų kontrolei, naikinimui 25 g.

-40%
3,60 € 6,00 €

- TX3 GEL išnaikina vabzdžius per savaitę nuo jo suvartojimo. Šviesios, neutralios spalvos, TX3 GEL priemonę galima naudoti diskretiškai, o dėl joje esančio fluorescencinio žymeklio, gelio lašeliai yra matomi šviečiant ultravioletiniams spinduliams.
- Fluorescencinis produktas greitai naikina vabzdžius, padeda lengvai pastebėti atliekas, valyti tam tikras vietas ir aptikti mirusius vabzdžius (ypač didelius) net ir sunkiai matomose vietose.
- TX3 GEL yra novatoriškas, paruoštas naudoti insekticidinis gelinis jaukas, skirtas abiejų lyčių ir įvairaus amžiaus (vikšru ir suaugusiu) pagrindiniu tarakonu (Vokiškasis prusokas - Blattella germanica, Juodasis tarakonas – Blatta orientalis, Juostasparnis prusokas – Supella longipalpa) rūšių naikinimui.
- TX3 GEL gelinio jauko sudėtyje yra labai patrauklių ir maitinančių medžiagų, dėl kurių jaukas yra labai skanus anksčiau minėtoms tarakonų rūšims, o jų mirtingumo laipsnis per 24 val. po vartojimo yra labai aukštas.
- TX3 GEL lengva naudoti dėl didelio lipnumo: jis nelaša, net jeigu naudojamas ant vertikalių paviršių. Be to, gelis išlieka minkštas ilgą laiką – po užtepimo išlieka veiksmingas iki 3 mėn.
- TX3 GEL sudėtyje yra kartumo suteikiančių medžiagų (denatono benzoato), dėl kurių jis yra nepatrauklus žmonėms ar gyvūnams.

- Paruoštas naudoti incekticidinis gelio masalas tarakonų kontrolei. Vidaus patalpose gelis įspaudžiamas į plyšius ir tarpus. Produkto paskirstymo metu žmonėms nėra būtina laikytis atokiau nuo vietos, kurioje produktas naudojamas. 


ĮSPĖJIMAS: Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.