BALINANTI DANTŲ PASTA "DABUR"

GARUDA 5.21

BALINANTI DANTŲ PASTA DABUR, 100ML

4,80 €
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.

BALINANTI DANTŲ PASTA DABUR, 100ML

- Gydykite dantis sveiko ir natūralaus balinimo metu, naudodamiesi ,,Dabur“ vaistažolių aktyvuotos medžio anglies dantų pasta.

- Aktyvuota anglis, kaip galinga ir efektyvi burnos priežiūros priemonė, turi ilgą ir patikrintą istoriją. Ji pasižymi natūraliomis rišamosiomis lipniosiomis savybėmis, tai reiškia, kad valantis dantis aktyvuota anglis jungiasi prie nešvarumų ir padeda juos sumažinti.

- „Dabur“ vaistažolių aktyvuotos medžio anglies dantų pasta yra praturtinta natūraliais augaliniais ingredientais ir naudoja galingą aktyvuotos medžio anglies balinimo jėgą, kad pašalintų dėmes, palikdama stulbinančiai baltą šypseną.

- Produktas neturi parabenų ir neturi pridėtinio fluorido. Pasta yra praturtinta natūraliais ingredientais, kurie suteikia natūraliai sveiką šypseną.

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.